• Çeltikçi Mah.
  • Orhangazi / BURSA

Zeytin

Zeytin

Arif Ege Türkoğlu Zeytincilik ürünleri, toplanan en iyi zeytinlerle tamamen doğal bir şekilde sofralarınıza gelmektedir.

Doğanın ilk ağacı olarak bilinen zeytin ağaçlarından elde edilen zeytin meyvesi, çeşitleri bulunmakla beraber genelde siyah zeytin ve yeşil zeytin olarak sofralarda yerini almaktadır. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan zeytin, olgunlaştıktan sonra parlak siyah rengini almaktadır.Rengine, şekline, boyutuna ve büyüme özelliklerine göre birçok çeşidi bulunan zeytinin, tüketim için yetiştirilenlerine sofralık zeytin denilmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde yetiştirilen zeytinin, yalnızca %10’u sofralık zeytin olarak kullanılmaktadır. Kalan büyük kısımla ise zeytinyağı yapılmaktadır. Arif Ege Türkoğlu markasıyla sizler de en doğal ve lezzetli zeytinlere ulaşabilirsiniz.

Tamamen Doğal ve Taze Zeytinler

İnsan sağlığına saymakla bitmeyecek kadar katkısı bulunan, bol miktarda vitamin ve mineral içeren zeytinin çeşitleri yetiştiği bölgeye göre değişmektedir. Salamura zeytinden kalamata zeytine, sele zeytinden kuru sele zeytine, domat zeytinden kırma zeytine kadar doğada onlarca farklı zeytin çeşidi yer almaktadır.Tüketilecek olan zeytinin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise ürün doğallığıdır. Hiçbir katkı maddesine yer vermeden, tamamen doğal yollarla işlenerek sofralarınıza ulaşan Arif Ege Türkoğlu Zeytincilik ürünleri, ürün tazeliğini vurgularken yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak diğer zeytin markalarından ayrılmaktadır.  

Zeytin ile ilgili anahtar kelimeler; zeytinyağı, siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin çeşitleri, zeytin markaları, sofralık zeytin, zeytin ağacı, kuru sele zeytin, domat zeytin, sele zeytin, kırma zeytin, salamura zeytin, kalamata zeytin
 

Satış Noktası ve Distribütörleri

Satış Noktası ve Distribütörleri

Size en iyi hizmeti verebilmek için yetkili satıcı ve servislerimize bekliyoruz..