• Çeltikçi Mah.
  • Orhangazi / BURSA

Sofralık Siyah Zeytin

Sofralık Siyah Zeytin

Sofralık siyah zeytin ve siyah zeytin için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Zeytin, istihdam ve ülkemizin tanıtılması bakımından en önemli geçim kaynaklarından ve doğal değerlerinden biridir. Hem lezzeti hem de verimli olması nedeni ile zeytin; Akdeniz Çanağı’ndaki en önemli meyve olmasına rağmen, en bilindik olak ülkemizde yetişir. 

Sadece iş kaynağı olmanın yanı sıra damak tadımız için de ayrı bir yere sahip olan zeytin ve zeytinyağı; sofralık zeytin ve sofralık zeytinyağı olarak karşımıza çıkıyor. En iyi zeytin markası dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Arif Ege Türkoğlu firması, sofralık siyah zeytin çeşitlerinde ülkenin en önemli firmalarının başında gelmektedir. 

En İyi Sofralık Siyah Zeytin

Zeytinin en fazla yetiştirildiği yer Ege Bölgesi’dir ancak sofralık siyah zeytin dendiği zaman akıllarak Gemlik zeytini gelir. Bu nedenle de Arif Ege Türkoğlu, en iyi sofralık siyah zeytinlerini Gemlik’ten üretmektedir. 

Gemlik zeytinini alarak doğal ve aynı zamanda da sağlıklı koşullarda üreten firmamız, sizler için özel hazırlamış olduğu sofralık zeytinlerin satışını gerçekleştirmektedir. Etli siyah zeytin ve sofralık zeytin için iletişime geçebilirsiniz. 

Sofralık Siyah Zeytin ile ilgili anahtar kelimeler; siyah zeytin, gemlik zeytin, ayvalık zeytin, ayvalık zeytinyağı, sele zeytin, domat zeytin, salamura siyah zeytin, tuzlu zeytin

100'den fazla faydası var

Zeytinin Hayatımızdaki Yeri

Mucizevi besin olan zeytinin faydaları

Kolestrol Giderici

Kolestrol Giderici

Kandaki fazla kolestrolü giderir.
Devamını Oku
Lif Kaynağı

Lif Kaynağı

Meyve ve sebze alternatifi olarak diyet lifi kaynağıdır.
Devamını Oku
E Vitamini

E Vitamini

Vitamin E için mükemmel bir kaynaktır.
Devamını Oku
Yaşam Kaynağı

Yaşam Kaynağı

Kan basıncını kontrol eder.
Devamını Oku